use left or right arrow keys to navigate the tab,
Page First page Last page More pages Next page Previous page
Press Enter or Space to expand or collapse and use down arrow to navigate to the tab content
Click to read more about this recipe
Includes
Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.
Vánoce jsou magickým časem a obdobím, na které se těšíme celý rok. Kdy jindy si můžeme vychutnat naprostý klid, teplo domova a společnost našich milovaných blízkých. Představte si, že sedíte v pohodlném křesle ve vyhřátém domově s šálkem oblíbeného horkého nápoje a za okny se vznášejí sněhové vločky. Všude kolem Vás jsou Vaši blízcí a společně si vychutnáváte všudypřítomné kouzlo Vánoc a naprostou pohodu.

A teď zavřete oči a vraťte se zpět v čase. Vánoce se neúprosně blíží a s každým dnem stoupá nervozita, jestli všechno stihnete. Máte přece tolik úkolů. Stihnout vánoční úklid, vymyslet a koupit dárky, vyřídit vše nutné do konce roku a napéct alespoň několik druhů cukroví. Takového cukroví, kterým potěšíte celou rodinu a zároveň je překvapíte něčím novým. Jenže kam se ztratily všechny ty papírky s recepty, nebo poznámky, které jste si minulý rok udělali? Jestli podobně jako my prožíváte každé Vánoce stejný scénář, nebo jen chcete svůj repertoár oživit, máme pro Vás recepty, které se za dlouhá léta osvědčily nám. A jelikož chceme potěšit všechny své blízké a to i ty, kteří trpí alergií či intolerancí na nějakou potravinu, přinášíme i tipy na recepty, na kterých si mohou pochutnat všichni bez výjimky.

My v redakci jsme se naprosto zamilovali do Perníčků bez laktózy.
Upečte je s dostatečným předstihem a až nastane čas je naaranžovat na talíř, budete stejně jako my žasnout jako moc jsou dobré. Hrozí jen, že nevydrží až do Vánoc :).

Pokud přemýšlíte, jakým dezertem ohromit při štědrovečerní večeři, vyzkoušejte náš recept na Metrový dort. Náplň do Metrového dortu můžete přizpůsobit svým chutím, recept je jednoduchý a výsledek vynikající.

Potěšíme i ty z vás, kteří se letos rozhodnou vyzkoušet netradiční recepty. Pro odlehčení vašemu svědomí vyzkoušejte Mrkvové kuličky. Jsme si jisti, že pokud doma mlsným jazýčkům neprozradíte, jak zdravé jsou, budou konkurovat klasickému cukroví.
Pro opravdové potěšení ze svátečního mlsání vyzkoušejte jeden z našich receptů na lanýžky nebo pralinky. My jsme se do nich zamilovali a tak je letos budeme nadělovat i svým blízkým jako luxusní jedlé dárky.

Užijte si předvánoční shon v klidu a hlavně v blízkosti těch, které máte nejraději!