use left or right arrow keys to navigate the tab,
Page First page Last page More pages Next page Previous page
Press Enter or Space to expand or collapse and use down arrow to navigate to the tab content
Click to read more about this recipe
Includes
Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Svět Hera

 

Historie

 

Hera je tradiční značka, která je již 90 let symbolem poctivého pečení. Její první kapitola se začíná psát roku 1928 v předválečném Československu. Tukový průmysl v té době úspěšně expandoval. Inovace výrobních technologií přinesly zlepšení kvality rostlinných tuků a zároveň snížení jejich ceny, což zajistilo možnost nákupu tuku širokým vrstvám obyvatel. Díky dlouhodobé věrnosti svých zákazníků tak historii značky Hera nepřerušila světová válka, období znárodňování, ani porevoluční změny spojené se zánikem mnoha tradičních výrobků. Rostlinný tuk Hera dodnes zůstává věrným pomocníkem každého, kdo peče s radostí. Včetně vás.

Hera produkty

Klasická

Mladší variantou je Hera máslová příchuť. Obsahuje 70% tuku. Vedle klasického pečení ji můžete použít i do krémů, krémových dezertů a dortů. Snadno se našlehává, nesráží se a máslová příchuť dodá vašim dobrotám příjemné aroma.

Máslová

Hera je tu pro vás ve dvou variantách. Klasická Hera je vynikající na jakékoli pečení. Obsahuje 70% tuku. Lze s ní snadno pracovat ihned po vytažení z lednice a zaručuje krásně vláčné těsto.

Převodník jednotek

Nevíte, kolik deka je lžíce, nebo jaké množství obsahuje třeba jeden hrnek? Využijte náš převodník jednotek.

Slovníček pojmů

Pokud nerozumíte některým kuchařským pojmům, náš slovníček vám je vysvětlí.