Svět Hera

Historie

Hera je tradiční značka, která je již 90 let symbolem poctivého pečení. Její první kapitola se začíná psát roku 1928 v předválečném Československu. Tukový průmysl v té době úspěšně expandoval. Inovace výrobních technologií přinesly zlepšení kvality rostlinných tuků a zároveň snížení jejich ceny, což zajistilo možnost nákupu tuku širokým vrstvám obyvatel. Díky dlouhodobé věrnosti svých zákazníků tak historii značky Hera nepřerušila světová válka, období znárodňování, ani porevoluční změny spojené se zánikem mnoha tradičních výrobků. Rostlinný tuk Hera dodnes zůstává věrným pomocníkem každého, kdo peče s radostí. Včetně vás.

Hera produkty

Klasická

Hera je tu pro vás ve dvou variantách. Klasická Hera je vynikající na jakékoli pečení. Obsahuje 72% tuku. Lze s ní snadno pracovat ihned po vytažení z lednice a zaručuje krásně vláčné těsto.

Bez laktózy

Hera bez laktózy je výborná na pečení nadýchaných a lahodných moučníků. Práce s ní je snadná, bezprostředně po vytažení z lednice. Těsta jsou vláčná a vzdušná. Lehce spojí přísady, aniž byste ji museli nejprve rozehřát.

Více informací zjistíte zde!

Máslová

Mladší variantou je Hera máslová příchuť. Obsahuje 79% tuku. Vedle klasického pečení ji můžete použít i do krémů, krémových dezertů a dortů. Snadno se našlehává, nesráží se a máslová příchuť dodá vašim dobrotám příjemné aroma.

Převodník jednotek

Nevíte, kolik deka je lžíce, nebo jaké množství obsahuje třeba jeden hrnek? Využijte náš převodník jednotek.

Slovníček pojmů

Pokud nerozumíte některým kuchařským pojmům, náš slovníček vám je vysvětlí.

Kuchyňská minutka

Minutka je v kuchyni užitečný pomocník. Díky nám ji máte kdykoliv po ruce.